Mohu si vzít půjčku na auto i jako OSVČ?

Ano, veškeré půjčky mohou čerpat i OSVČ, musíte však být v činnosti alespoň 3 měsíce a samozřejmě musíte doložit platný živnostenský list.

Jak to probíhá po odeslání vašeho formuláře? jak dlouho budu čekat?

Jakmile nám odešlete formulář, naši specialisté překontrolují všechna data a zjistí jaké by pro vás bylo optimální a výhodné řešení. To se týká všech námi poskytovaných služeb. Naši pracovníci vás budou kontaktovat co nejdříve. Obvykle maximálně do dalšího pracovního dne. Je možné, že se vám ozvou i dříve a budou potřebovat doplnit ještě další informace.

Pokud si vezmu půjčku, za jak dlouho budu mít peníze k dispozici?

Finanční prostředky jsou vám uvolněny ihned po podepsání a doručení smluv bankovnímu ústavu. U Hypoték je doba závislá na odhadu ceny nemovitosti, podpisu a převodu na katastrálním úřadu. Celý proces je tedy mnohem delší. Všechny ostatní převody finančních prostředků probíhají téměř ihned a do dvou dnů jsou téměř vždy připsány na váš účet.

Budu vám muset platit nějaké poplatky předem?

Ne, u nás žádné poplatky předem za zpracování smluv, ani za návrh individuálního řešení neplatíte.

Zajistíte mi hypotéku i když je manželka na mateřské dovolené? Je to vůbec reálné?

Reálné to samozřejmě může být, záleží však na mnoha okolnostech. Zejména pak na výši vašeho platu a výši mateřské vaší paní. Dále pak na dalším finančním zatížení rodiny a podobně. Nejjednodušší je poslat nám nezávaznou žádost s konkrétními daty a my vám velmi rychle sdělíme, zda vám dokážeme pomoci.

Jak probíhá prověření vozu? Musím být u toho?

Stačí nám vyplnit žádost, kam nám napíšete kontakt na prodávajícího, nebo odkaz na inzerát a podobně. Naši specialisté se s prodávajícím, nebo bazarem spojí a domluví s ním termín prohlídky. Prohlídku zajistíme sami, takže si s tím nemusíte dělat starosti. Prohlídku dělají naši specialisté z řad techniků a soudních znalců. Ihned po prohlídce vás budou kontaktovat a řeknou vám na co přišli. Do druhého dne vám pak zašleme podrobnou zprávu o technickém stavu vozidla a případných nutných opravách, včetně předpokládané investice do těchto oprav.


Nenašli jste odpověď, kterou jste hledali?

Nevadí, napište nám a my vám ji rádi zodpovíme.


Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva