Proč nepodcenit havarijní pojištění?

zařazeno v: Články | 0

pojištěníMnoho lidí ještě stále podceňuje pojištění. Vyhozené peníze, raději si na to budu šetřit sám. Tohle slýcháme často, jenže ono se to nemusí vyplatit. Je mnoho rizik, které svými úsporami prostě nepokryjete a můžete se zadlužit na celý život.

Začněme třeba u havarijního pojištění auta. V dnešní době si nemůže být na silnicích jistý nikdo. Sami můžete být zdatný řidič, ale to vám nepomůže, když jsou silnice plné nezodpovědných řidičů. Nemusí se stát nějaká vážná nehoda, mnohdy stačí malý ťukanec a cena opravy se může vyšplhat do desetitisíců. Samozřejmě záleží jaké auto máte. Pokud máte starší ojetinu v hodnotě 30 tisíc, pak se samozřejmě havarijní pojištění vyplatit nemusí. Je to vždy na zvážení.

Nicméně díky bohu existují dnes produkty, které si sestavíte přesně na míru. Třeba komplexní pojištění na míru, které vám umožní libovolně kombinovat všechna pojištění, která se týkají vašeho vozu. Havarijní pojištění, povinné ručení a další doplňková pojištění, které můžete kdykoliv měnit stavebnicovým způsobem. Tento balíček je naprosto jedinečný ve své flexibilitě.

Jaké jsou tedy hlavní důvody toho, proč nepodcenit havarijní pojištění?7

 

Napsat komentář