provereniBezpečná koupě vozu s garancíprověření vozu

> Objektivní prověření kupovaného vozu

> Kontrola experty a soudními znalci

> Získáte protokol o skutečném technickém stavu

> Vůz vám prověříme v rámci celé ČR

> Prověřujeme od autobazarů, soukr. osob i firemprověření vozu

> Výsledek obdržíte během 24 hodin

 

Prověření vozu je důležité

Proč nechat prověřit kupované ojeté auto? To je jednoduché. V dnešní době si bohužel nemůžete být jisti skutečným technickým stavem ani v autobazaru. Ačkoliv se auto může zdát v perfektním technickém stavu a prodávající vás bude přesvědčovat, že je jak nové, skutečnost může být úplně jiná. Dělají se na oko různé úpravy, které nemůže běžný jedinec odhalit. Nejde jen o to, že vám třeba odejde spojka, nebo klimatizace, to je samozřejmě nemilé a bude vás to stát další peníze, ale je tu i riziko nějaké větší závady, jako třeba špatně fungující brzdy, nebo naprasklá náprava a podobně. Takováto závada vás může stát také zdraví a nedejbože i život.

Kolik stojí prověření vozu?

Kompletní prověření technického stavu vozu stojí 2 800 Kč včetně DPH. Tato cena je platná pro Prahu a okolí do 100 Km. Za každý další kilometr nad tuto hranici je účtována částka 5 Kč za kilometr. Přesnou cenu vám zašleme po vyplnění žádosti, budete tak přesně vědět kolik zaplatíte. Ve srovnání s tím, kolik peněz vám můžeme ušetřit v případě, že byste koupili nějaký nablýskaný vrak je to velmi dobrá investice.

Jak to celé funguje?

  1. Vyberte si vůz na inzertním serveru, v novinách, nebo třeba od známého a pošlete nám odkaz, nebo kontakt na prodávajícího
  2. Napište nám adresu, kde se vůz nachází abychom vám poslali přesnou cenu
  3. Naši pracovníci se spojí s prodávajícím a domluví termín prohlídky
  4. Vše ostatní už zařídíme a ihned po prohlídce vás budeme kontaktovat a dozvíte se výsledek
  5. Poté naši znalci vše zpracují a pošlou vám emailem kompletní informace o skutečném stavu vozu a doporučení

prověření vozu


Jaké informace dostanete?

Pečlivě prověříme celkový technický stav vámi určeného vozidla. Výstupem pro vás bude bude protokol o technickém stavu vozidla, kde vám vyčíslíme případné nutné investice a obdržíte od nás některá doporučení. Součástí prověření vozu je samozřejmě vždy kontrola identifikátorů vozu, kontrola TP a dalších dokumentů. Od nás dostanete objektivní informace a doporučení, poté záleží jen na vás, zda se pro nákup rozhodnete. Protokol pro vás bude jedním z nástrojů pro případné vyjednávání o finální kupní ceně vozidla. O výsledku prověrky vás informujeme z místa ihned po prohlídce, abyste mohli podniknout další kroky, případně se poohlédnout po jiném vhodnějším vozidle. Protokol od nás obdržíte e-mailem nejpozději následující den do 10. hod.


Zkušenosti našich klientů

Jaroslav K. – Benešov (46 let) – Když jsem před pár lety kupoval auto, zvažoval jsem, zda ho nechám prověřit. Zdálo se mi to ale zbytečně drahé. Byla to chyba. Po dvou měsících mi odešly tlumiče a za další měsíc převodovka. Ani se neptejte kolik mě to stálo. Nedávno jsem kupoval auto manželce a nechal jsem si ho už po zkušenosti prověřit. Hned jsem věděl co je na autě špatně a kolik mě to bude stát. Investice nebyla velká a tak jsem ho koupil. Díky bohu je vše v pořádku.  Daniela W. – Kladno (27 let) – Rozhodla jsem si koupit auto, tedy takovou tu nákupní tašku na kolech. Na doporučení známého jsem se rozhodla si auto nechat prověřit. Dobře jsem udělala. Našli tam závady a cenu oprav odhadli na 15 000 Kč. Jenže já ho chtěla a tak jsem s tím vyrukovala na prodávajícího. Naštěstí jsme se dohodli a cenu mi snížil. Díky tomu jsem si mohla auto opravit a hlavně jsem měla jistotu, že mi někde na dálnici neupadne kolo. Kdybych ještě někdy auto kupovala, určitě si ho zase nechám prověřit.

Nezávazná žádost o prověření vozu

prověření vozu


 


*Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním osobních údajů.